Vaatetusala

Nimi Tuotteet Nettisivut Sähköposti Puhelin Info
Mirka Timonen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu timonen.mirka@gmail.com information
Anna-Sofia Eve Vaatetusala www.facebook.com/omasivu ansku_eve@hotmail.com information
Asta Laakkonen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu asta_laakkonen@hotmail.com information
Ulla-Maija Hakkarainen Artesaani-kutoja, hum. Kand., sihteeri at www.facebook.com/omasivu ullamaija.hakkarainen@dnainternet.net information
Sirpa Merivalssi Vaatetusala www.facebook.com/omasivu sirpamv2@yahoo.com information
Heli Heikkinen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu ileh71@hotmail.com information
Sari Taponen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu ommelpuu@gmail.com information
Hennariikka Kittelä Vaatetusala www.facebook.com/omasivu nastilabel@outlook.com information
Natalia Krupinova Vaatetusala www.facebook.com/omasivu nataliakrupinova@gmail.com information
Matilda Huomo Vaatetusala www.facebook.com/omasivu matihuo_94@hotmail.com information
Tiina Kuisma Vaatetusala www.facebook.com/omasivu tiinaelina.kuisma@gmail.com information
Marie Kanervainen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu marie.kanervainen@hotmail.com information
Iina-Marie Heino Vaatetusala www.facebook.com/omasivu iina_heino@hotmail.com information
Natalia Sundvall Vaatetusala www.facebook.com/omasivu natalia.sundvall@gmail.com information
Heli Ruotsalainen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu heli-ruotsalainen@hotmail.com information
Olga Zolotukhina Vaatetusala www.facebook.com/omasivu olgazolotuhkina@gmail.com information
Heidi Ahonen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu heidi.ahonen@windowslive.com information
Emmi Moisio Vaatetusala www.facebook.com/omasivu emmi.moisio@luukku.com information
Jenni Polizzi Vaatetusala www.facebook.com/omasivu jenni.polizzi@gmail.com information
Milla Pöyry Vaatetusala www.facebook.com/omasivu piyopiko90@hotmail.com information
Veronica Malila Vaatetusala www.facebook.com/omasivu verkku1@hotmail.com information
Lauri Järvinen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu llaurijarvinen@gmail.com information
Jasminen Kauhanen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu jasmine.kauhanen@hotmail.com information
Maria Hakala Vaatetusala www.facebook.com/omasivu maria.hakala@phnet.fi information
Suvi Kumpulainen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu suvi.kumpulainen@phnet.fi information
Jana Frolova Vaatetusala www.facebook.com/omasivu jana.frolova@hotmail.com information
Mindy Johansson Vaatetusala www.facebook.com/omasivu mindy.johansson@gmail.com information
Pauliina Korpi Vaatetusala www.facebook.com/omasivu pauliinakorpi@gmail.com information
Noora Paakki Vaatetusala www.facebook.com/omasivu noora.paakki@luukku.com information
Irja-Liisa Saarinen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu iikkuf@gmail.com information
Nasama Alizaela Vaatetusala www.facebook.com/omasivu hedie.taktaz@hotmail.com information
Laura Vartiainen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu elisa.vartiainen@hotmail.com information
Saana Paaso-Rantala Vaatetusala www.facebook.com/omasivu 95.saana@gmail.com information
Mira Nevalainen Vaatetusala www.facebook.com/omasivu mira_neva@hotmail.com information